دسته‌بندی نشده

داروخانه های اوکراینی پرداخت های رمزنگاری شده را از طریق Binance Pay فعال می کنند

داروخانه‌ها در اوکراین از پرداخت‌های دیجیتالی در بحبوحه جنگ مداوم استقبال می‌کنند، با یک زنجیره داروخانه محلی بزرگ که امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین را فراهم می‌کند.

ANC Pharmacy، یکی از بزرگترین داروخانه های زنجیره ای در اوکراین، با بایننس اوکراین همکاری کرده است تا پرداخت های رمزنگاری شده را از طریق سرویس پرداخت بدون تماس رمزنگاری Binance Pay آغاز کند.

زنجیره داروسازی در روز سه‌شنبه رسماً اعلام کرد که از 3 ژانویه، ANC Pharmacy مشتریان خود را قادر می‌سازد تا هنگام خرید آنلاین محصولات داروخانه، پرداخت‌های فوری را انجام دهند.

ANC Pharmacy بیش از 1000 داروخانه را در سراسر اوکراین اداره می کند و خدمات داروخانه آنلاین خود را اجرا می کند. طبق اعلامیه رسمی، پرداخت های بایننس پی در ابتدا در داروخانه های کیف انجام می شود.

ویژگی پرداخت جدید در داروخانه‌های ANC و همچنین فروشگاه‌های داروخانه تحت مدیریت ANC مانند Kopiyka و Shara در دسترس خواهد بود. در بیانیه رسمی آمده است: «ANC، Kopiyka و Shara اولین داروخانه‌هایی در اروپا هستند که کریپتو را پذیرفته‌اند.

برای ادامه پرداخت رمزنگاری شده در داروخانه های ANC، کاربران باید اپلیکیشن Binance را دانلود کرده و سپس به وب سایت ANC.ua بروند. پس از انتخاب محصول برای سفارش آنلاین، کاربران می توانند با استفاده از سرویس بایننس پی پرداخت کرده و سفارش را از داروخانه مورد نظر تحویل بگیرند.

بایننس در چند سال گذشته به طور فعال بر حضور خود در اوکراین تاکید کرده است. در سپتامبر 2022، بایننس همچنین با سوپرمارکت های زنجیره ای اوکراینی واروس شریک شد و به مشتریان این امکان را داد تا برای خرید مواد غذایی از طریق کیف پول Binance Pay خود پرداخت کنند.

در اوایل فوریه 2022 – یا چند هفته قبل از حمله نیروهای روسی به اوکراین – مدیر کل Binance Ukraine، Kirill Khomyakov گفت که راه اندازی یک کارت Binance در اوکراین یکی از اولویت های بایننس برای سال 2022 است.

به گفته خومیاکوف، پرداخت‌های رمزنگاری شده از طریق سرویس‌هایی مانند بایننس کارت با قوانین اوکراین در تضاد نیست زیرا هیچ ممنوعیتی برای تراکنش‌های مبتنی بر رمزارز در اوکراین وجود ندارد. در عین حال، قوانین محلی امکان پرداخت مستقیم در ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین را ندارند.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا