دسته‌بندی نشده

معرفی کامل ارز دیجیتال اتریوم مکس EMAX

اتریوم مکس Ethereum MAX با نماد (EMAX) یک ارز دیجیتال با رتبه 2757 کوین مارکت کپ است. در این مقاله توکنومیک رو بررسی می کنیم، قیمتشو بررسی می کنیم، مزایا و معایبشم بررسی می کنیم و در آخر مطمئنم به راحتی می تونید تصمیم بگیرید که داخل پروژه اتریوم مکس سرمایه گذاری کنید یا نه!؟ همراه ما باشید.

توکن اتریوم مکس EthereumMax چیست؟

خب اولش که لازمه به خدتتون برسون اتریوم مکس یک توکنِ. یعنی روی بلاکچین دیگه ای پیاده سازی شده! چه بلاکچینی؟ بلاکچین اتریوم. اتریوم مکس یک توکن ERC20 و برای بهتر کردن عملکرد بلاکچین اتریوم ساخته شده. در ادامه می گیم که چیو می خواد بهتر کنه و برای چی درست شده. این توکن به صورت ICO یا از این قبیل بازاریابی و فوت و فن ها وارد مارکت کریپتو نشد. خیلی سنتی و به طور کامل در بازار آزاد منتشر شد. %50 از این توکن به سیاه چاله فرستاده شد جایی که توکن ها از چرخه مارکت حذف میشن و %50 باقی مونده به صورت کامل در مارکت پخش شد تا بیانگر این باشه که این پروژه کاملا غیر متمرکزه و هیچ آقا بالا سر و سرمایه گذار نهنگی در شروع کار نداره.

مشخصاتتوضیحات
نماد پروژهEMAX
رتبه کوین مارکت کپ2898
عرضه کل2,000,000,000,000,000
عرضه شده تا الان2,000,000,000,000,000
حجم ترکانش ها315,992$
بر بستراتریوم – ERC20
قیمت کنونی0.00000002872$
بالاترین قیمت0.000000863$
جدول مشخصات توکن EMAX

کارایی و کاربرد توکن EMAX چیست؟

می رسیم به قسمت کارایی و اینکه چه کاربردی داره این توکن، طبق گفته خودشون اومدن تا مشکلات بلاکچین اتریوم رو حل کنند، باعث افزایش سرعت و مقیاس پذیری بلاکچین ها بشن. نه که بخوان کمک کنند تا این مشکلا حل بشن، می خوان خودشون تو شبکه خودشون این مشکلو حل کنند و برتر از سایر شبکه ها باشن. این در حالیه که فعلا توکن اتریوم مکس EMAX یک توکنه و خودش تو شبکه بلاکچین اتریوم مهمانه، تا زمانی که شبکه خودشو راه اندازی نکنه نمی تونه همچین کارایی انجام بده، جدا از اون اتریوم با نسخه اتریوم 2 خودش که تغییر الگوریتم داده و از POW در حال رسیدن به POS است به مراتب تمام مشکلاتشو حل کرده. لازم به ذکره که EMAX هم قابلیت ماین نداره و از الگوریتم اثبات سهام برای کنترل شبکه و تراکنشاتش استفاده می کنه. همچنین طبق گفته سایت رسمی این پروژه %6 از تراکنشا بین هولدرا پخش میشه به عنوان پاداش باز یکجای دیگه همین سایت گفته %3 زیبا نیست؟

ولی یک نکته جالب داره پروژه که دوست داشتم اگه در حد حرف و فریب نباشه.
EMAX یک توکن همه کارست، شما می تونید تو صنعت NFT ازش استفاده کنید، تو صنعت دیفای ازش استفاده کنید، هم سرمایه گذاری کنید، هم خرید و فروش کنید باهاش و … این کار حرکت زیباییه و به نوعی جزو اولین پروژه ها تو این زمینه میشه اما بازم می گم اگه فقط در حد حرف نباشه.

پروژه EMAX متاسفانه نقشه راه و وایت پیپری نداره که از برنامه هاش و اهدافش بگه. تو بررسی شت کوین ها گفتیم که این یکی از 9 تا نشونه شت کوین بودن و بی ارزش بودن یک پروژس

پس کاربرداش چیا شد؟

 1. افزایش مقیاس پذیری
 2. پاداش %3 یا %6 به هولدرهای پروژه
 3. تقویت نقاط ضعف بلاکچین های دیگه
 4. همه کاره بودن و قابل استفاده بودن در صنعت NFT و یا DeFI
 5. رونمایی از Market Place خودش برای پروژه های NFT در آینده

بررسی نکات مثبت و منفی

خب این پروژه طبیعتا هم نکته مثبت داره و هم منفی که الان با هم بررسی می کنیمشون.

نکات منفینکات مثبت
نداشتن وایت پیپر و نقشه راهکاربردهای متعدد
حجم معاملات روزانه کماستفاده از الگوریتم POS
توکن بودنپاداش %3 یا %6 به هولدرها
مشخص نبودن تیم سازندهتماما غیرمتمرکز
حل کردن مشکلی که در توانش نیستامنیت نسبتا بالا

اره می دونم تصمیم سخت شد و یکم پیچیده.

این پروژه وایت پیپر و نقشه راه نداره، شاید باورتون نشه اما این ویژگی خیلی مهمه. حجم معاملات روزانه پروژه به شدت کمه 315 هزار دلار بچه بازیه برای حجم معامله. حجم معاملات بیبی دوج کوین 13 میلیون دلاره که مومن. یک توکنه و اکثر برنامه های خوب و قدرتمندی که داره نیازه که کوین بشه و شبکه خودشو راه اندازی کنه.

مثلا اگه میخواد market place پروژه های NFT بشه حتما باید رو شبکه خودش سوار باشه حالا اینکه کاربردای زیادی داره مهم نیست که توکنه اما منظورم اینه با توجه به اهدافش و کاربردی که می خواد داشته باشه یعنی مشکلات سایر بلاکچین ها رو حل کنه و باعث افزایش مقیاس پذیری بشه باید شبکه خودشو راه اندازی کنه وگرن خیلی توکن داریم که با وجود اینکه توکن هستن اما عالین. تیم سازنده پروژه معلوم نیست و این وحشتناکه و در آخر هم گفتم مشکلیو می خواد حل کنه که توانش نیست و باید قوی تر باشه یعنی باید قوی شروع کنه.

با وجود اینکه نکات منفی داره نکات مثبت خوبیم داره، یکی اینکه کاربرداش زیاده و این مناسبه، از الگوریتم اثبات سهم استفاده می کنه و این عالیه، به مرور برای بقا نیازه که بلاکچین هایی با الگوریتم اثبات کار به سمت اثبات سهم بیان کاری که ملکشون یعنی اتریوم داره انجام میده. به هولدراش پاداش میده. تماما غیر متمرکزه و این یک مزیت فوق العادس. یعنی کلی توکن دست یک یا چند نفر به خصوص نیست از 2,000,000,000,000,000 توکن تمامش وارد چرخه بازار شده. و در کنار این موارد امنیت به نسبت بالایی داره.

صرافی و کیف پول هایی که از EMAX پشتیبانی می کنند!

3 تا صرافی غیرمتمرکز از پروژه EMAX حمایت می کنند:

 1. صرافی یونی سواپ Uniswap
 2. صرافی 1inch Exchange
 3. صرافی MEXC

2 کیف پول قدرتمند نیز از این پروژه حمایت می کنند:

 1. کیف پول تراست والت
 2. کیف پول متامسک

شبکه های اجتماعی پروژه اتریوم مکس EMAX

 • https://ethereummax.org/
 • https://twitter.com/ethereum_max
 • https://t.me/EthereumMax
 • https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/ethereummax/
 • سایر شبکه های اجتماعی در سایت این پروژه قابل مشاهده است.

بررسی آینده و قیمت

باید در نظر داشته باشیم که پروژه اتریوم مکس یک پروژه نوظهوره و ریسک بالایی به همراه داره، به همین علت نمی تونیم به درستی آیندشو پیش بینی کنیم و براش تخمین قیمتی بزنیم قیمت حال حاظرش که 0.00000002872$ و بالاترین قیمتیم که تا به حال دیده هشتم خرداد ماه 1400 بود که به ارزش 0.000000863$ رسید. اما به لطف دیجیتال کوین پرایس می تونیم آینده قیمتی اتریوم مکس EMAX رو پیش بینی کنیم. ( از الان بگم این سایت عجیب غریب هم زیاد حرف میزنه، زیاد جدی نگیرید)

 • پایان 2021: 0.00000195$
 • پایان 2022: 0.00000436$
 • پایان 2025: 0.00008423$
 • پایان 2026: 0.00009912$
 • پایان 2028: 0.0002$

به شخصه با این تخمین قیمتی موافق نیستم بچه ها، چرا؟ اگه کسی از کندل 1 دقیقه بعد مارکت 100درصد مطمئن بود تیلیاردر میشد نهایت درست بودن تحلیل هرکس 60درصده و دیگه نهایت نهایت 70درصد. پروژه EMAX اول باید ثابت کنه که شت کوین نیست و به درد بخوره تو بازار، بعد باید تو روزای سخت بازار مثل همین دامپ های شدید دووم بیاره.

بعد باید یک جامعه قدرتمندی پشتش قرار بگیرن که باورش کنند و بعد تااازه می تونیم بگیم اتریوم مکس جون گرفته و جزو خوبای بازار شده. قبول دارم این پروژه هنوز نوظهوره و کاری نکرده منم می گم اگه کاری کرد تو مسیر قرار گرفت میشه یک توکن مناسب برای سرمایه گذاری. پس زیاد به این پیش بینی قیمت دیجیتال کوین پرایس اکتفا نکنید و با تحلیل خودتون خریداری کنید. حداقل اگه قصد خریدم داریم یک درصد خیلی کمی از کل سرماتونو به EMAX اختصاص بدید.

ممنون که وقت با ارزشتو در اختیار ما قرار دادی.

میلاد دهقان

من تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماینده از جامعه تریدرها و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ترید ارز دیجیتال و فارکس، دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به اشتراک بگذارد و افراد را در رسیدن به اهداف مالی و حرفه‌ای خود یاری نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا