دسته‌بندی نشده

Huobi عملیات کره ای را توضیح می دهد: دو نهاد مجزا در یک بازار هدف دارند

پس از گزارشی در مورد خرید برنامه ریزی شده Huobi Korea از سهام خود از Huobi Global، دومی فاش کرد که این معامله قبلا انجام شده است و این دو پلتفرم به طور جداگانه از پاییز 2022 فعالیت می کنند.

در بیانیه مطبوعاتی 11 ژانویه، Huobi Global – که در نوامبر 2022 به Huobi تغییر نام داد – تأیید کرد که قبلاً همه روابط خود را با Huobi Korea، شعبه سابق خود در کره جنوبی قطع کرده است.

بر اساس این بیانیه، در اکتبر 2022، صندوق About Capital به بزرگترین سهامدار و کنترل کننده واقعی Huobi Global تبدیل شد. با این حال، این معامله شامل سهام Huobi Korea که متعلق به سهامداران Huobi Global بود و در ساختار شرکت واگذار شد، نمی شد. در بیانیه مطبوعاتی آمده است:

هوبی هیچ رابطه ای با هوبی کره ندارد و از برنامه های آتی آنها در منطقه بی اطلاع است. با این حال، Huobi از جامعه کاربران کره ای شنیده است و به نظارت بر پیشرفت موضوع ادامه خواهد داد.
پلت فرم Huobi به کاربران کره ای خدمت می کند و گزینه ای برای زبان کره ای دارد. با این حال، این عملیات هیچ ارتباطی با شرکت تابعه سابق آن ندارد.

در 9 ژانویه، یک رسانه کره جنوبی گزارش داد که Huobi Korea در حال آماده شدن برای خرید سهام خود از Huobi Global و تغییر نام خود است. معامله گزارش شده باید شامل خرید 72 درصد از سهام Huobi Korea، متعلق به لئون لی، بنیانگذار Huobi Global توسط چو کوک بونگ، رئیس شرکت Huobi Korea باشد.

Huobi Korea دومین صرافی بزرگ کشور در زمان صدور گواهینامه توسط آژانس اینترنت و امنیت کره در ژانویه 2021 بود. بر اساس گزارش News1، صرافی کره ای به دلیل نگرانی در مورد اثبات ذخایر شرکت مادر تحریک شد تا وارد عمل شود. گزارش منتشر شده در ماه دسامبر Huobi در هفته اخیر چندین مشکل را تجربه کرده است. بنا بر گزارش ها، پس از خروج 6 میلیون دلاری، مجبور شد 20 درصد از نیروی کار خود را اخراج کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا