دسته‌بندی نشده

بیت کوین به عنوان تمرکز اصلی برای سرمایه گذاران دارایی دیجیتال تسلط دارد

در 6 فوریه، شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال اروپایی CoinShares ‘گزارش جریان های صندوق دارایی دیجیتال’ خود را منتشر کرد که نشان می دهد سرمایه گذاران علاقه زیادی به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال نشان می دهند، با جریان ورودی در مجموع 76 میلیون دلار در هفته گذشته، که چهارمین هفته متوالی ورودی است. .

این گزارش حاکی از تغییر در روحیه سرمایه‌گذاران برای آغاز سال 2023 است، با جریان ورودی از سال تا به امروز در حال حاضر 230 میلیون دلار است. این رشد منجر به افزایش کل دارایی های تحت مدیریت (AUM) شده است
که در حال حاضر به 30.3 میلیارد دلار می رسد که بالاترین میزان از اواسط آگوست 2022 است.سرمایه گذاران در درجه اول بر بیت کوین تمرکز می کنند.

، با ورودی هفتگی 69 میلیون دلار، 90 درصد از کل جریان های هفته را به خود اختصاص داده است. این رشد سرمایه گذاری عمدتاً از ایالات متحده، کانادا و آلمان با ورودی هفتگی به ترتیب 38، 25 میلیون و 24 میلیون دلار است.

با این حال، نظرات در مورد پایداری این رشد متفاوت است، به طوری که ورودی بیتکوین کوتاه مدت در مدت مشابه در مجموع 8.2 میلیون دلار بوده است. اگرچه این ورودی‌ها در مقایسه با ورودی‌های طولانی مدت بیت‌کوین نسبتاً کم هستند، اما طی سه هفته گذشته 26 درصد از کل AUM افزایش یافته‌اند. با وجود این، تجارت کوتاه مدت بیت کوین از سال تا به امروز سود قابل توجهی را جذب نکرده است و کل AUM بیت کوین کوتاه 9.2 درصد کاهش یافته است. آلت‌کوین‌ها نیز با سولانا ورودی‌های جزئی داشتند.

محصولات سرمایه گذاری همگی افت اندکی دارند. با وجود وضوح فزاینده در مورد unstaking، تولیدکنندگان تنها 700000 دلار ورودی دریافت کردند.
به طور کلی، جریان های مثبت ورودی به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال، اعتماد رو به رشد سرمایه گذاران را در بازار برجسته می کند. فعالیت آلت کوین همچنین نشان می‌دهد که بازار دارایی‌های دیجیتال متنوع و دائماً در حال تکامل است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا