آموزش ارز دیجیتالکلاهبرداری ارز دیجیتال

بررسی صرافی بلم belem.cc

بررسی صرافی بلم belem.cc یک پلتفرم خدمات اطلاعاتی یکپارچه بلاک‌چین و یکی از ایستگاه‌های دارایی دیجیتال بین‌المللی است. طیف گسترده‌ای از خدمات اطلاعات بلاک‌چین را برای میلیون‌ها کاربر ارزهای دیجیتال در سراسر جهان ارائه می‌دهد و ساخت یک پلتفرم خدمات اطلاعاتی با کیفیت بالا را در بلاکچین از ماموریت‌های خود می‌داند. صرافی Belem.cc همیشه به نوآوری پایدار و متعهد است. بلم تا کنون شعبه‌هایی در ایالات متحده، کانادا، سنگاپور، کره جنوبی، ویتنام، فیلیپین، امارات متحده عربی، ژاپن، مصر، ترکیه، اندونزی و تایوان راه‌اندازی کرده است. اما آیا Belem.cc قانونی است؟ آیا صرافی بلم قابل اعتماد است؟ در این مقاله، ما به بررسی صرافی Belem.cc می‌پردازیم.

Belem.cc چیست؟

صرافی belem.cc یک پلتفرم سرمایه‌گذاری است. صرافی‌های قانونی و دارای مجوز سرمایه‌های کاربران خود را تضمین می‌کنند. قابل اعتماد هستند. و دارای قانون و مقررات مشخص شده هستند. از کاربران خود حمایت می‌کنند. مشکل صرافی‌های غیر قانونی این است که قابل اعتماد نیستند و از مقررات سوء استفاده می‌کنند. بهتر است از اینگونه صرافی‌ها و پلتفرم‌ها دوری کنید زیرا آن‌ها به صورت ناشناس فعالیت می‌کنند و می‌توانند هر زمان بدون اطلاع قبلی ناپدید شوند. سایت آن‌ها از کار بیافتد. شرکت‌هایی که خدمات سرمایه‌گذاری آنلاین را بدون مجوز ارائه می‌کنند، نمی‌توانند از مشتریان و کاربران خود حمایت کنند.

آیا صرافی Belem.cc قانونی است؟

برای اطمینان از صرافی belem.cc، که قصد سرمایه‌گذاری در آن را دارید و مطمئن شوید از اینکه با یک صرافی قانونی و شناخته شده و دارای مجوز سر و کار دارید باید بدانید چه کسی مدیرعامل این شرکت سرمایه‌گذاری است، چه کسی آن را اداره می‌کند و غیره. نبودن اطلاعات کافی در مورد صرافی Belem.cc یک هشدار برای استفاده صرافی بلم است. زیرا شما نمی‌دانید که کجا سرمایه‌گذاری می‌کنید و سرمایه شما دست چه کسی است به همین دلیل سرمایه‌گذاری در همچین صرافی‌هایی خطرناک است و ممکن از سرمایه خود را از دست بدهید.

علاوه بر این موقع ثبت نام وقتی ایمیل و یا شماره تماس خود را در اختیار آن‌ها قرار دادید بلافاصله با شما تماس می‌گیرند و با بازاریابی که می‌کنند شما را به سرمایه‌گذاری در صرافی تشویق می‌کنند. اکثر صرافی‌های کلاهبردار از شما شماره کارت بانکی را می‌خواهند به این بهانه که به شما در سرمایه‌گذاری کمک می‌کنند. شما نباید این اطلاعات را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

آیا صرافی بلم قابل اعتماد است؟

دلایل بسیاری برای اجتناب و دوری از صرافی Belem.cc وجود دارد. که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

از آنجایی‌که هیچ مقرراتی وجود ندارد، افرادی که صرافی Belem.cc را اداره می‌کنند می‌توانند پول شما را به جیب بزنند در حالی که هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه شما و اقدامات خود ندارند. آن‌ها می‌توانند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی کار صرافی را به پایان برسانند. این‌گونه صرافی‌های غیر قانونی هیچگونه تعهدی نسبت به سرمایه شما ندارند در حالی که شرکت‌های تحت نظارت قانون ملزم به رعایت مقرراتی هستند که ایمنی وجوه مشتریان و کاربران خود را تضمین می‌کنند. به عنوان مثال، در اکثر حوزه‌های قضایی، یک شرکت در صورتی مجوز فعالیت دریافت می‌کند که، حداقل سرمایه موردنیاز را برآورده کند. که این مورد باتوجه به کشورهای مختلف متفاوت است و ممکن است به مشخصات محصول، طبقه بندی تجاری و غیره نیز بستگی داشته باشد.

صرافی Belem.cc

بررسی صرافی بلم

با توجه به میزان تجربه افراد در مورد پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری، ممکن است تشخیص اینکه کدام صرافی قانونی است آسان باشد. با این حال، بسیاری از شما ممکن است قبل از ثبت‌نام از غیرقانونی بودن یک پلتفرم آگاه نباشید. صرافی Belem.cc ایمن نیست، و صرافی بلم یک پلتفرم سرمایه‌گذاری غیرقانونی است. صرافی بلم انجام خدماتی را وعده می‌دهد که هرگز امن نیستند. آن‌ها ادعا می‌کنند که مشتریان و کاربران صرافی بلم، می‌توانند درآمد زیادی کسب کنند، که از هر دیدگاهی اینگونه پیشنهادها کلاهبرداری است. در زیر به بررسی صرافی بلم belem.cc و چند مورد اشاره کرده‌ایم. اگر صرافی که قصد سرمایه‌گذاری در آن را دارید، هر یک از این موارد را دارد یا به طور کامل از آن دوری کنید. و یا قبل از فعالیت در آن، صرافی را به دقت بررسی کنید.

  • مجوزهای صرافی
  • کارمزد و کمیسیون بالا
  • عدم وجود اطلاعات کافی در وب‌سایت صرافی
  • پشتیبانی ضعیف و امتناع از پاسخ به سوالات
  • قوانین و هزینه‌هایی که در قرارداد صرافی ذکر نشده است را مدام به آن‌ها اشاره میکند.
  • اجازه برداشت از حسابتان را نمی‌دهد.

پشتیبانی صرافی Belem.cc

بررسی صرافی بلم belem.cc به شما این امکان را می‌دهد که از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل با آن‌ها تماس بگیرید. آن‌ها هیچ اطلاعاتی در مورد موقعیت مکانی خود ارائه نمی‌دهند. همچنین هیچ قطعیتی در مورد اطلاعات تماس وجود ندارد. با این وجود، کلابرداران با دریافت سرمایه شما ارتباطات را قطع می‌کنند. پشتیبانی فعال به تعیین اعتماد بیشتر به شرکت صرافی کمک می‌کند.

آیا سرمایه گذاری در صرافی Belem.cc ایمن است؟

با وجود چنین کمبود اطلاعات و کنترل نشدن سرمایه، سرمایه‌گذاری در این صرافی امن نیست. و این یک مشکل بزرگ در پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری غیرقانونی است. و یکی از مواردی که امنیت صرافی بلم را زیر سوال می‌برد این است که آن‌ها اطلاعات حیاتی و لازم را برای کاربران پنهان می‌کنند و این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهند. آن‌ها حتی ممکن است روزی ورشکست شوند زیرا هیچ داده و اطلاعات بانکی در مورد آن‌ها وجود ندارد. همچنین از پلتفرم‌هایی که غیرقانونی هستند وقتی ورشکست می‌شوند هیچ حمایتی صورت نمی‌گیرد. در ادامه همچنان به بررسی صرافی بلم belem.cc میپردازیم.

پلتفرم‌هایی که در یک سازمان نظارتی ثبت نشده است یا توسط یک سازمان نظارتی تنظیم نشده است و مجوز فعالیت برای آن صادر نشده است، غیرقانونی در نظر گرفته می‌شود. از آنجایی که آن‌ها مشمول هیچ قانون یا محدودیتی که توسط سازمان نظارتی مالی اعمال می‌شود نیستند. آن‌ها آزاد هستند تا هر طور که صلاح می‌دانند تجارت کنند. انتخاب یک پلتفرم بدون مجوز مشکلات معایب خود را دارد.

هشدار:
پس از بررسی صرافی بلم belem.cc متوجه شدیم که امنیت وجوه و سرمایه را تضمین نمی‌کنند. امنیت سرمایه شما یک فاکتور اصلی است که در هر پلتفرمی باید در نظر گرفته شود. هر یک از این مشکلات، هشداری است که نباید نادیده بگیرید.

صرافی بلم

برداشت وجه در صرافی Belem.cc

یکی از مواردی که کاربران متوجه می‌شوند که با یک کارگزار کلاهبردار و غیرقانونی سر و کار دارند زمانی است که درخواست برداشت وجه می‌کنند و کارگزار یا به آن‌ها اجازه برداشت نمی‌دهد یا برای برداشت شرایط خاصی قرار می‌دهند. بعد از بررسی صرافی بلم belem.cc بعضی از شرایط صرافی بلم ارائه شده است. هر یک از این کارها را برای جلوگیری از آزاد کردن سرمایه و برداشت آن انجام می‌دهند.

  • یکی از شرایط برداشت انجام معاملات بیشتر در حجم بالایی را قرار می‌دهد و کاربران را ترغیب می‌کنند تا معاملات بیشتری انجام دهند که بتوانند عمل برداشت را انجام دهند و این به وضوح نشان می‌دهد که کنترل سرمایه کاربران را در اختیار دارند.
  • کارمزدهای بالایی را برای برداشت دریافت می‌کنند. بسیاری از مشتریان سعی می‌کنند برای پوشش و جبران این هزینه های بالا پول بیشتری به دست آورند و به جای برداشت تراکنش‌های بیشتری انجام می‌دهند.
  • برای ارتباط و پشتیبانی ممکن است بهانه بیاورند و یا اصلا ارتباط برقرار نکنند.

 نتیجه گیری

در بررسی صرافی بلم belem.cc متوجه شدیم که یک پلتفرم غیرقانونی است و از سرمایه‌گذاری در آن دوری کنید. روش‌های صرافی belem.cc برای سرمایه‌گذاری غیرقابل اعتماد است. صرافی بلم غیر قانونی و کلاهبرداری است. و در صورت سرمایه‌گذاری در صرافی بلم، سرمایه شما در خطر است. سرمایه‌گذاری‌های غیرقانونی در آن به صورت ناشناس انجام می‌شود. معاملات در آن به صورت ناشناس است. دیر یا زود سرویس‌دهی آن‌ها بسته می‌شود. آن‌ها معمولا با وعده دادن فرصت‌های سرمایه‌گذاری ساختگی به معامله‌گران و سرمایه‌گذرانی که تجربه کمی دارند و یا مبتدی هستند یا اصلا تجربه‌ای ندارند را هدف قرار می‌دهند. بنابراین بهتر است از پلتفرم‌های قانونی استفاده کنید و در آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

54 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
54
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x