آموزش ارز دیجیتالکلاهبرداری ارز دیجیتال

بیت کوین دومین کلاهبرداری بزرگ در تاریخ بشریت

صرافی بینگ ایکس

آیا بیت کوین کلاهبرداری است؟ این مقاله یکی از کامل ترین مقالات در این زمینه است که به بزرگترین کلاهبرداری تاریخ بعد از پول فیات می پردازد. بیت کوین یک سیستم کلاهبرداری جهانی و سازمان یافته است که ما در این راستا شما را همراهی می کنیم تا به صورت بی طرفانه به بیت کوین بپردازیم.

بزرگ ترین کلاهبرداری تاریخ: 90% از افرادی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند (فرق پول و ارز دیجیتال) را نمی دانند و برای طمع و کسب سود در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند.

فصل 1 (بیت کوین بزرگترین کلاهبرداری)

بیت کوین نیرنگ و فریب بزرگ جهانی در دو فصل شامل فصل1 (40% تحقیق) و فصل2 (60% تحقیق) ارائه شده است. که از رازهای پنهان پشت سازمان بیت کوین پرده برداری می کند.

این مقاله می تواند شما را در مورد اعتماد یا اعتماد نکردن به بیت کوین و ارزهای دیجیتال کمک کند و این تحقیقات بر اساس عقلانیت و عینیت جمع آوری و بررسی شده است. و پاسخی کامل به موضوع دومین کلاهبرداری بزرگ تاریخ بشر بعد از ارزهای کاغذی است.

پاسخ کوتاه و اولیه به این سوال این است که هر دو ایده های کلاهبرداری برنامه ریزی شده توسط یک سازمان جهانی مشترک است.

این نوشته توسط ذهن مریض بنده نوشته نشده است و شامل یک تحقیق 60000 کلمه ای و کامل به اسم BITCOIN IS SCAM است.که شامل 50+ دلیل برای اثبات اینکه چرا بیت کوین دومین کلاهبرداری بزرگ در تاریخ بشر پس از ارزهای کاغذ فیات است.

شما همچنین گزینه های بسیار مطمئن سرمایه گذاری را نسبت به این ارزهای رمزنگاری شده جعلی و دانش بسیار بیشتری در رابطه با رمزنگاری و منشأ پول های مربوط به آلمان نازی هیتلر (جنگ جهانی دوم، 1939 تا 1945) جنگ جهانی اول (1914 تا 1918) و 9000 سال قبل از میلاد پیدا خواهید کرد. اما اگر شما یک کاربر بیت کوین هستید و از خواندن جزئیات آن صرف نظر می کنید، در این صورت طمع و ناآگاهی فرد چیزی جز نابودی خود نخواهد داشت.

بیت کوین کلاهبرداری است

این تحقیق در برابر فناوری بلاک چین Blockchain نیست.

بله، من فناوری بلاکچین را به اندازه شما دوست دارم زیرا در واقع یکی از بزرگترین پیشرفتهای علمی و نتیجه 20 سال تحقیق در سیستمهای توزیع شده است. در واقع اعتبار به مخترعین بیت کوین می رسد که با اجرای عملی اولین مکانیسم اجماع غیرمتمرکز مبتنی بر الگوریتم اثبات کار (PoW) این فناوری جدید انقلابی را معرفی کردند. که مشکل طولانی مدت دوبار خرج کردن (double-spending) را حل کرده است.

بنابراین معاملات دیجیتال و قراردادهای هوشمند را بدون نیاز به یک مرجع واسطه یا مرکزی امکان پذیر می کند تا به عنوان مرجع اعتماد عمل کند.

فناوری بلاک چین Blockchain در واقع جای خود را به موجی از نوآوری در خدمات مالی، اقتصادی، سیستم های توزیع شده، سیستم های رأی گیری، سوابق پزشکی، هویت دیجیتال، حاکمیت شرکتی و قراردادهای حقوقی می دهد به شرطی که از این فناوری سو استفاده نشود….. (کاربرد فناوری بلاکچین)

برای طرفداران سر سخت ارز دیجیتال، فناوری بلاکچین (Blockchain) یکی از بزرگترین انقلاب های اینترنتی است که به اندازه موتور بخار انقلاب صنعتی در قرن هجدهم، پیشرفت بزرگی در فناوری محسوب می شود.

من ترجیح می دهم واقع بین تر باشم و بگویم که فناوری بلاکچین به همان اندازه که اولین مرورگر وب توسط دانشمند انگلیسی تیم برنرز لی (Tim Berners-Lee) در سال 1990 نوشته شده و شبکه جهانی وب را در 1989 اختراع کرده است، برای عصر اطلاعات توسعه مهم است.

دلیل اصلی شبکه جهانی وب این است که امروز میلیاردها نفر می توانند به راحتی در اینترنت با یکدیگر تعامل داشته باشند. در آینده، فناوری بلاکچین (Blockchain) نقشی مشابه بازی خواهد کرد تا به دروازه جدید بسیاری از نوآوری های خلاقانه تبدیل شود که در حال حاضر فراتر از تصورات بشری است.

با این گفته بگذارید اکنون توضیح دهم که چرا این مقاله تحقیقی عمیق را برای اثبات بیت کوین به عنوان مادر کلاهبرداری و بزرگترین کلاهبرداری در تاریخ پولی ایجاد کردم.

چیزی که من به عنوان دانشجوی تاریخ پولی و برنامه نویسی به آن اعتماد ندارم یا نمی توانم بخرم، عدم شفافیت و دروغ هایی است که توسط خالقین بیت کوین و حامیان مالی آن به جامعه اینترنت گفته می شود.

یک فناوری انقلابی بلاکچین که می تواند برای رفاه بشریت مورد استفاده قرار گیرد، در عوض برای دستیابی به دستورالعمل های شرورانه یک جامعه بدون پول، از طریق معرفی بیت های رایانه ای بی ارزش تولید رمزنگاری به نام رمز ارز (cryptocurrency)، که در آن کاربران آن به طور داوطلبانه ثبت نام می کنند (ثبت نام برای شناسایی دیجیتال از طریق یک لجر توزیع ناپذیر) برای نقش جعلی آزمایش عمل می کند.

هدف اصلی سازندگان بیت کوین استفاده از هوش مصنوعی (AI) و داده کاوی برای مطالعه واکنش انسان در برابر یک سیستم پولی بدون پول نقد از طریق یک سیستم نقدی الکترونیکی بی قانون / بی اعتماد (غیرمتمرکز) Peer-to-Peer و Blockchain غیرقابل تغییر (غیر قابل ویرایش) است فناوری در مرحله آزمایش اولیه است.

هدف نهایی

  1. اجرای دستور کار بدون پول نقد از طریق تحمیل ارزهای رمزنگاری (Cryptocurrencies) شده فیات متمرکز صادر شده توسط بانک های مرکزی برای برده داری مطلق مالی.
  2. استفاده از فناوری بلاکچین Blockchain قابل ویرایش همراه با فناوری های بیومتریک (با استفاده سریعتر از تراشه های RFID از سال 2020 به بعد) برای ایجاد هویت دیجیتال جهانی (UDI) برای ثبت داده های عمومی هر انسان زنده از تولد تا مرگ برای نظارت بر جمعیت انبوه و در نتیجه سلطه مطلق دولت.

تحقق هر دو هدف به معنای نقض دو حقوق اساسی بشر یعنی آزادی و حریم خصوصی است. پس از پایان این مرحله آزمایش، هر دو این حقوق اساسی به طور سیستماتیک از همه ربوده می شوند.

هیچ یک از این اهداف با زور اجرا نخواهد شد زیرا این ترفند این است که مردم را متقاعد کنیم که چنین فناوری هایی به نفع شخصی خودشان است و حتی ممکن است منافع شخصی به همراه داشته باشد. مردم به اندازه کافی شستشوی مغزی داده می شوند تا خودشان از طریق تاکتیک فریب آن را مطالبه کنند: مسئله (PROBLEM) – واکنش (REACTION) – راه حل (SOLUTION). چندین رویداد جهانی باعث شروع آن از سال 2020 به عنوان سال اعدام می شود.

حادثه اخیر که در آن پارلمان اروپا مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) را در آوریل 2016 تصویب کرد (قانون GDPR باعث می شود کاربران قادر باشند نظارت و مدیریت کاملی را بر روی اطلاعات خود داشته باشند.)، اولین اقدامی است که به سمت برنامه نویسی افراد می رود که خواستار حق فراموش شدن و مالکیت کامل داده های کاربر آنها هستند. این تنها ویژگی کاربردی فناوری بلاکچین قابل ویرایش است.

این مقاله ادامه دارد…

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ایران‌ریچ این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x