دسته‌بندی نشده

ماینر BTC CleanSpark در جستجوی فروش بیشتر ماینرهای کریپتو است

شرکت معدنی CleanSpark در حال برنامه ریزی برای ادامه استراتژی خود برای جمع آوری دارایی های شرکت معدنی مضطر در سال جاری است.

ماینر بیت کوین ارائه درآمدهای سه ماهه اول مالی خود را در 9 فوریه منتشر کرد و این شرکت اعلام کرد که نسبت به سال آینده و ادامه رشد خوشبین است.

گری وکیارلی، مدیر مالی، گفت که CleanSpark در 12 ماه گذشته ‘رشد انفجاری’ داشته است و با برنامه های خود احساس راحتی می کند. وی افزود که رشد آن تا سال 2023 از طریق ادغام و تملک ادامه خواهد داشت.

با توجه به استراتژی ما در مورد M&A، ما تا به امروز یکی از فعال ترین ماینرها در دستیابی به زیرساخت ها و ماشین آلات بوده ایم و به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.
وی پیش از بیان اینکه ما مجبور به خروج از بازار نیستیم و مجبور به انجام M&A هستیم، افزود: ما همچنان در این بازار خریدار هستیم و استراتژی ما تغییر نکرده است. اما بدیهی است که اگر توافق خوبی ببینیم، از آن استفاده خواهیم کرد.»

تماس درآمد ما در شرف انتشار است. فقط یک یادآوری، ما در پایان سال 9/30 هستیم، بنابراین این پرونده Q1 ’23 ما است. امیدوارم لحظه ای برای پیوستن و گوش دادن داشته باشید.
او گفت که عملیات معدنی کوچکتر ممکن است با مشکل مواجه شود. از این رو، شرکت می خواهد در موقعیتی قرار گیرد که بتواند «زیرساخت ها و دارایی ها را با معاملات خوب انتخاب کند» مشابه آنچه قبلا انجام داده است.
در نوامبر سال گذشته، این شرکت بیش از 3840 دستگاه ماینینگ Antminer S19J Pro را با قیمت کمتر از بازار خریداری کرد.

ماه‌ها قبل، در سپتامبر، این شرکت تأسیسات ماینینگ بیتکوین Mawson در سندرزویل، جورجیا را به قیمت 33 میلیون دلار و همچنین یک تأسیسات 36 مگاواتی را در همان ایالت به قیمت 16.2 میلیون دلار خریداری کرد.

این شرکت همچنین هزاران ماینر بیت کوین را با ‘قیمت قابل توجهی با تخفیف’ در ماه های ژوئن و جولای خریداری کرد.
در اوایل سال 2023، این شرکت این برنامه های توسعه را ادامه داد.

در ماه ژانویه، CleanSpark اعلام کرد که در حال گسترش بیشتر عملیات در ایالت جورجیا است. انتظار می رود یک مرکز جدید استخراج بیت کوین 50 مگاواتی در شهر واشنگتن در اواخر بهار تکمیل شود.

طبق گزارش درآمد سه ماهه اول مالی خود، CleanSpark گزارش داد که 1531 بیت کوین را برای این دوره استخراج کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل 132 درصد افزایش داشته است.

با این حال، درآمد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد کاهش یافته و به 27.8 میلیون دلار کاهش یافته است. EBITDA تعدیل شده آن (سود قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک) به 1.4 میلیون دلار کاهش یافت.

علیرغم چشم انداز مثبت، سهام شرکت (CLSK) در معاملات پس از ساعت کاری روز با 5.2 درصد کاهش به 3.13 دلار رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا