دسته‌بندی نشده

فدرال رزرو درخواست بانک کاستودیا برای پیوستن به سیستم فدرال را رد کرد

هیئت فدرال رزرو ایالات متحده درخواست بانک Custodia برای عضویت در سیستم فدرال رزرو را رد کرده است. در اعلامیه خود، فدرال رزرو اعلام کرد که این درخواست ‘با فاکتورهای مورد نیاز طبق قانون مغایرت دارد.’ همچنین ادعا کرد که Custodia چارچوب مدیریتی ‘ناکافی’ دارد و به بیانیه مشترک قبلی فدرال رزرو با شرکت بیمه سپرده فدرال و دفتر کنترل کننده ارز اشاره کرد که نشان می‌داد دارایی‌های رمزنگاری با رویه‌های بانکی صحیح در تضاد هستند.

بیانیه CUSTODIA BANK در مورد اقدام امروز فدرال رزرو در مورد درخواست عضویت آن. برنامه حساب اصلی آن در حال بررسی است:

این بانک در توییتی اعلام کرد که علیرغم رد، درخواست بانک برای یک حساب اصلی در حال بررسی است. به اصطلاح ‘حساب اصلی’ بانک را قادر می سازد تا نقل و انتقالات بین المللی را انجام دهد و سایر وظایف مهم را انجام دهد. Custodia، به ریاست کیتلین لانگ، در سال 2020 برای حساب اصلی درخواست داد و از فدرال رزرو به دلیل تاخیر طولانی در بررسی درخواست در ژوئن شکایت کرد.

کاستودیا در بیانیه ای اعلام کرد فدرال رزرو به بانک 72 ساعت فرصت داد تا درخواست خود را پس بگیرد. وی افزود: ‘Custodia فعالانه به دنبال مقررات فدرال بود، و فراتر از همه الزامات مربوط به بانک های سنتی بود.’
فدرال رزرو تنها در ماه آگوست دستورالعمل هایی را برای اعطای حساب های اصلی صادر کرد، زمانی که مشخص شد بانک های دارایی دیجیتال می توانند برای دریافت حساب با مشکل مواجه شوند. فدرال رزرو در آن زمان در بیانیه ای اعلام کرد: ‘موسساتی که در فعالیت های جدید شرکت می کنند و مقامات هنوز در حال توسعه چارچوب های نظارتی و نظارتی مناسب برای آنها هستند، تحت بررسی گسترده تری قرار خواهند گرفت.’

بانک BNY Mellon توسط فدرال رزرو برای ارائه خدمات نگهبانی رمزارز در ماه اکتبر تأیید شد، و این اولین بانک بزرگ ایالات متحده است که نگهبانی دارایی های دیجیتال و سرمایه گذاری های سنتی را در همان پلت فرم ارائه می دهد. بانک کاستودیا در سال 2020 در وایومینگ تأسیس شد و از قوانین 2019 ایالت دوستدار رمزنگاری برای «بانک‌های بلاک چین» استفاده کرد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا