دسته‌بندی نشده

این ناشر در تلاش است تا «همه ردپای» کتاب Mashinsky را به صورت آنلاین پاک کند، اما سخت است

کتابی که زمانی قرار بود توسط الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق و بنیانگذار وام دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال سلسیوس منتشر شود، قبل از اینکه به قفسه ها برسد بیرون کشیده شده است و ناشر عنوان تلاش می کند «همه ردپایی از آن را به صورت آنلاین از بین ببرد. ”

روش ماشینسکی: مسیر غیرمتمرکز به سوی آزادی مالی نام کتاب سواد مالی آتی توسط ماشینسکی بود که تاریخ انتشار آزمایشی آن در ماه ژوئن تعیین شده است.

طبق توضیحات آمازون، قول داده است که «روش ۷ مرحله‌ای» او را در مورد «چگونه از دارایی‌های خود محافظت کنید و چگونه بازدهی ترکیبی ایجاد کنید. با استفاده از استیبل کوین‌ها و سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین» آموزش دهد.

یکی از خرده فروشان استرالیایی کتاب، قیمت عنوان را 46.25 دلار دلار استرالیا (32 دلار) تعیین کرده بود.

ناشر کتاب، وایلی، در توییتی در 6 فوریه مجدداً تأیید کرد که پس از اینکه یکی از کاربران توییتر با فهرستی از کتاب ظاهراً آینده مواجه شد، کتاب «لغو شده است».

این کتاب لغو شده است. لطفاً توجه داشته باشید که هنگامی که یک کتاب لغو می شود، حذف تمام ردپای آن به صورت آنلاین می تواند فرآیند پیچیده ای باشد. ما به کار با خرده فروشان و سایر شرکا ادامه می دهیم تا داده های آنها را با اطلاعات صحیح به روز کنیم.

ویلی افزود: «زمانی که یک کتاب لغو می‌شود، حذف تمام ردپای آن به صورت آنلاین می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد. گفت که با خرده فروشان کار می کند تا داده های آنها را به روز کند تا نشان دهد این کتاب دیگر منتشر نخواهد شد.

وایلی اولین بار تایید کرد که این کتاب در نوامبر گذشته در توییتی منتشر نخواهد شد. در آن زمان، این شرکت اعلام کرد که در حال کار با خرده فروشان برای به روز رسانی داده ها است.

جامعه کریپتو از زمان سقوط درجه سانتیگراد در مورد انتشار این کتاب شک و تردید داشت. به نظر می رسد توییت وایلی کتاب را در مورد چنین حدس و گمان هایی بسته است.

Mashinsky در حال حاضر توسط دفتر دادستان کل نیویورک مورد شکایت قرار گرفته است، که در 5 ژانویه شکایتی را اعلام کرد که ادعا می کند مدیر عامل سابق سرمایه گذاران را از میلیاردها ارز دیجیتال کلاهبرداری کرده است.

در این بیانیه آمده است که اقدامات او قبل از اعلام ورشکستگی توسط سلسیوس به ضرر سرمایه گذاران کمک کرده است، زیرا او وضعیت مالی سلسیوس را نادرست معرفی کرده و الزامات قانونی را رعایت نکرده است.
وام دهنده رمزارز در ژوئیه 2022 برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد و حدود 600000 کاربر دارد که دارای رمزنگاری مسدود شده در حساب های سلسیوس هستند.

درست چند هفته قبل از اینکه شرکت سرمایه های مشتریان را مسدود کند و اعلام ورشکستگی کند، Mashinsky ظاهراً 10 میلیون دلار از این پلتفرم برداشت کرد و این سوال را ایجاد کرد که آیا Mashinsky می‌دانست که این شرکت سرمایه‌ها را مسدود کرده و ورشکستگی خواهد کرد یا خیر.

در یک گزارش 470 صفحه ای، یک بازرس منصوب شده توسط دادگاه ورشکستگی در 31 ژانویه دریافت که این پلتفرم از وجوه مشتریان به شیوه ای ‘بسیار پونزی’ استفاده می کند.

ممتحن همچنین مستند کرد که چگونه Mashinsky سعی کرد شخصاً روی قیمت توکن CEL بومی پلتفرم کنترل داشته باشد، تلاشی ناموفق که باعث شد سلسیوس از ارزهای رمزنگاری شده مشتریان برای تأمین مالی خریدهای CEL خود استفاده کند، زیرا بازدهی کافی کسب نمی کرد.

صرافی اکسولو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا