دسته‌بندی نشده

بایننس به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در لهستان ثبت نام می کند

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در تاریخ 18 ژانویه برنامه‌های خود را برای تقویت حضور محلی خود در لهستان و در عین حال مطابق با مقررات محلی اعلام کرد.

Binance Poland sp. z o.o.، نهاد لهستانی Binance، به استانداردهای نظارتی لهستانی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) پایبند خواهد بود که کاربران لهستانی را ملزم به امضای شرایط و ضوابط جدید با Binance Poland برای ادامه استفاده از خدمات این شرکت می کند.

Witam، لهستان #Binance به طور کامل با استانداردهای نظارتی لهستانی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) مطابقت دارد.

این ثبت‌نام #Binance را قادر می‌سازد تا خدمات تبادل دارایی‌های رمزنگاری و نگهداری در کشور را ارائه دهد.
Kyrylo Khomiakov، رئیس بایننس در اوکراین و اروپای شرقی، اظهار داشت که این شرکت معتقد است که مقررات مؤثر برای پذیرش جریان اصلی دارایی‌های دیجیتال ضروری است. او همچنین بر تعهد بایننس به امنیت و پایبندی دقیق به نیازهای مشتری خود تأکید کرد. خومیکوف به اشتراک گذاشت:
«صنعت کریپتو برای کمک به پذیرش جریان اصلی دارایی‌های دیجیتال به مقررات مؤثر و مناسب نیاز دارد. ما قویاً معتقدیم که یک محیط نظارتی پایدار می‌تواند از نوآوری حمایت کند و برای ایجاد اعتماد در صنعت و رشد بلندمدت ضروری است.»
مدیر کشور بایننس برای لهستان، Katarzyna Wabik، همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت کاملاً با استانداردهای لهستانی برای VASP مطابقت دارد و این شرکت بر روی مهاجرت موفقیت آمیز کاربران به نهاد لهستانی، توسعه عملیات محلی و جذب استعدادهای محلی تمرکز دارد.

بایننس اکنون در چندین کشور عضو اتحادیه اروپا از جمله فرانسه، ایتالیا، لیتوانی، اسپانیا، قبرس، سوئد و اکنون لهستان، تأییدیه نظارتی دارد.

در 11 ژانویه، گزارش داده شد که اداره نظارت مالی سوئد به بازوی محلی Binance برای مدیریت و تجارت ارزهای دیجیتال در سوئد مجوز داده است. این اعلامیه که ظاهراً پس از «ماه‌ها تعامل سازنده» منتشر شد، به ساکنان سوئد اجازه می‌دهد به خدمات رمزنگاری Binance دسترسی داشته باشند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، بایننس و هوبی نیز با موفقیت 2.5 میلیون دلار را از هکرهای هارمونی وان بازیابی کردند. Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس در توییتی به اشتراک گذاشت که هکرها سعی کردند از طریق Huobi وجوه آنها را بشویید، اما بایننس آن را شناسایی کرد و با Huobi در مسدود کردن و بازیابی دارایی های دیجیتال سپرده شده توسط هکرها تماس گرفت و به آنها کمک کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا