دسته‌بندی نشده

Ethereum پس از ادغام Grayscale بررسی تصمیم ETHPoW را گسترش می دهد

شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Grayscale Investments زمان بیشتری را صرف تصمیم گیری در مورد خرید و فروش توکن های فورک شده اتریوم پس از ادغام می کند.

Grayscale در ۱۶ مارس اعلام کرد که این شرکت قصد دارد دوره بررسی ارزیابی محیط بازار را تمدید کند تا مشخص کند آیا می‌تواند توکن‌های Ethereum PoW (ETHW) را خریداری کند – دارایی فورکی که پس از ادغام اتریوم در سپتامبر ۲۰۲۲ پدیدار شد.

در طول دوره بررسی، شرکت همچنین تصمیم دارد تصمیم بگیرد که آیا Grayscale می‌تواند ETHW را به نمایندگی از سهامداران تاریخ ثبت بفروشد یا خیر. Grayscale در این اطلاعیه خاطرنشان کرد: «در حال حاضر انتظار نمی‌رود چنین دوره بررسی از تاریخ این توافق بیش از 180 روز باشد.

Grayscale تمدید دوره بررسی را به دلیل عدم قطعیت مداوم در مورد حمایت از توکن های ETHW توسط متولیان دارایی دیجیتال و مکان های معاملاتی عنوان کرد. گری اسکیل گفت: «اگر متولیان دارایی دیجیتال از توکن‌های ETHPoW حمایت کنند و/یا بازارهای معاملاتی توسعه پیدا کنند، انتظار می‌رود که ارزش توکن ETHPoW برای مدتی به‌طور گسترده در نوسان باشد.»

نمی‌توان پیش‌بینی کرد که آیا Grayscale، به عنوان نماینده، می‌تواند توکن‌های ETHPoW را به دست آورد یا ارزشی که Grayscale، به عنوان نماینده، می‌تواند از فروش توکن‌های ETHPoW به دست آورد، در صورت وجود، ممکن نیست.
اتریوم که در حال حاضر دومین شبکه بزرگ بلاک چین از نظر ارزش بازار پس از بیت کوین است، ادغام را تکمیل کرد، یک ارتقای اجماع عمده در سپتامبر 2022. این ارتقا، شبکه اتریوم را از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) منتقل کرد. ) الگوریتم اجماع. از آنجایی که برخی از افراد در جامعه اتریوم مایل بودند به استفاده از مدل PoW اتریوم مبتنی بر استخراج ادامه دهند، اتریوم به دو بلاک چین مختلف، اتریوم اصلی مبتنی بر PoS و EthereumPoW تقسیم شده است.

ظهور ETHW چالش مهمی را برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری کریپتو ارائه می‌کند که در معرض اتریوم قرار دارند، زیرا ممکن است برخی از سرمایه‌گذاران بخواهند در معرض ETHW قرار بگیرند. برخی از شرکت‌ها، مانند گروه ETC صادرکننده محصولات قابل معامله در بورس اروپا (ETP)، تصمیم گرفتند یک ETP جدید راه‌اندازی کنند که در معرض دید انحصاری ETHW قرار می‌گیرد.

بردلی دوک، بنیانگذار گروه ETC در سپتامبر 2022 گفت: «به نظر می رسد ETP جدید بهتر است زیرا ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد که آیا ETHW موفق می شود یا نه».

در ماه سپتامبر، Grayscale اعلام کرد که دو محصول مرتبط با اتریوم، Grayscale Ethereum Trust و Grayscale Digital Large Cap Fund، توزیع حقوق ETHW را اعلام کردند. هر محصول توکن ها را در نتیجه یک چنگال تا اواخر سپتامبر دریافت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا