دسته‌بندی نشده

سم بنکمن-فرید در سالن فرودگاه JFK با قرار وثیقه 250 میلیون دلاری

دستگیری لحظه‌ای مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید (SBF) را می‌توان به تلاش‌های جامعه ارزهای دیجیتال برای کمک به تحقیقات و ردیابی محل اختفای این کارآفرین بدنام نسبت داد. در حالی که SBF در نهایت از طریق وثیقه 250 میلیون دلاری از زندان فرار کرد، جامعه همچنان به نظارت عمومی بر هر حرکت او ادامه می دهد.

تنها سه روز پس از آزادی با وثیقه شناسایی شخصی، یکی از اعضای جامعه کریپتو ظاهراً SBF را در سالن استراحت فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی مشاهده کرد. تصاویر پشتیبان توسط @litcapital در توییتر به اشتراک گذاشته شد که نشان می دهد SBF روی یک صندلی نشسته و به لپ تاپ و تلفن همراه دسترسی دارد.

بر اساس این تصاویر، سایر اعضای جامعه تأیید کردند که محل SBF، سالن استراحت گرینویچ (کلاس تجاری) در ترمینال 8 خطوط هوایی آمریکا است. به گفته منبع اصلی، SBF توسط والدینش، ماموران FBI و وکلای او همراهی شده است.
یکی از فالوورهای من دیشب SBF را در حال سرد شدن در فرودگاه JFK دید و چند عکس از نمادها گرفت.
تصاویر بعدی SBF را در یک پرواز خطوط هوایی امریکن نشان می‌دهد که با لباس مبدل و در کنار یک مدیر اجرایی مناسب نشسته است.
این تصاویر بحث هایی را در مورد اینکه چگونه SBF به ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت که او علیرغم دسترسی به لپ تاپ و دستگاه تلفن همراه خود، به اطلاعات شخصی یا حرفه ای خود دسترسی ندارد، دوباره شعله ور شد.

علاوه بر این، برخی نیز متعجب بودند که چگونه SBF توانسته است بلیط های کلاس تجاری را در بحبوحه مراحل ورشکستگی FTX تهیه کند. “بسیار خوب است که می بینیم وجوه مشتریان هنوز به خوبی استفاده می شود!” یکی از اعضای جامعه گفت.
پرونده اخیر دادگاه نشان داد که صرافی کریپتو منحل شده FTX، درست قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی در فصل 11، مبلغ 12 میلیون دلار را به Sullivan & Cromwell LLP (S&C) پرداخت کرده است.
از 26 آگوست 2022، FTX برای بهره مندی از خدمات حقوقی خود، تقریباً 3.5 میلیون دلار به S&C پرداخت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا