دسته‌بندی نشده

PayPal Xoom حواله بین مرزی را در واریز کارت نقدی اضافه می کند

سرویس بین‌المللی انتقال پول شرکت فناوری مالی پی پال، Xoom، محصول جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران ایالات متحده امکان می‌دهد مستقیماً برای کاربران کارت نقدی ویزا پول ارسال کنند.

در اطلاعیه اخیر، PayPal اشاره کرد که Xoom با شرکت خدمات مالی Visa همکاری می کند و به دارندگان کارت نقدی اجازه می دهد مستقیماً از Xoom وجوه دریافت کنند. این ویژگی در 25 کشور از جمله فیلیپین، سریلانکا، تایلند، اوکراین و ویتنام در دسترس است.
با عملکرد تازه راه‌اندازی شده، کاربران می‌توانند در عرض چند دقیقه به وجوه دسترسی پیدا کنند و نیازی به انتظار برای پنج روز کاری که میانگین زمان انتظار برای حواله‌های سیمی است را از بین ببرند.

وی-لین لی، معاون پرداخت پول پی پال، گفت که این سرویس جدید می تواند در زمستان و تعطیلات به مردم کمک کند. لی توضیح داد که بسیاری از مشتریان در آن زمان ها برای دوستان و خانواده خود پول می فرستادند و این باید به سرعت انجام شود. مدیر اجرایی معتقد است که این سرویس به تازگی گسترش یافته به کاربران در سراسر جهان کمک خواهد کرد.

رئیس Visa Direct آمریکای شمالی، Yanilsa Gonzalez-Ore، افزایش تقاضا برای “راه حل های دیجیتالی که به رفع موانع کمک می کند” برای افرادی که به دنبال ارسال پول در سطح جهانی هستند، تشخیص داد. مجری معتقد است راه حل جدید در این زمینه کمک کننده خواهد بود.
در همین حال، PayPal به طور فزاینده ای تمام جبهه های مربوط به تراکنش های مالی را پوشش می دهد. علاوه بر افزایش عرضه محصولات در معاملات برون مرزی، این شرکت از ارزهای دیجیتال نیز استقبال کرده است. در سال 2021، این شرکت خدمات مالی، تجارت کریپتو را برای مشتریان در بریتانیا فعال کرد. در سال 2022، این شرکت شروع به انتقال بومی دارایی های دیجیتال از پی پال به کیف پول ها و صرافی های خارجی کرد.

در حوزه کریپتو، پرداخت‌های فرامرزی برای کسب‌وکارها گاهی با Ripple، شرکت پشتیبان XRP مرتبط می‌شود.
نشانه، که درگیر یک نبرد حقوقی مداوم است. مشابه بیت کوین که یک اقتصاد بدون مرز ایجاد می کند، تمرکز ریپل این بود که به موسسات یک سیستم تسویه زمان واقعی بدهد. در سال 2018، این شرکت پایلوت پرداخت های فرامرزی خود را با صرفه جویی قابل توجه در زمان و هزینه توسط مؤسسات راه اندازی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا