دسته‌بندی نشده

رئیس‌ سابق FTX.US به SBF “ناامن” در یک موضوع 49 قسمتی انتقاد کرد.

برت هریسون، رئیس سابق FTX سام بنکمن-فرید را به دلیل دستکاری و تهدید همکارانی که راه حل هایی برای سازماندهی مجدد ساختار مدیریت FTX US ارائه کردند، مورد انتقاد قرار داد.

هریسون در 14 دسامبر تجربیات خود را با Bankman-Fried و FTX US به اشتراک گذاشت و توضیح داد که چگونه در مارس 2021 پس از چند سال همکاری در شرکت تجاری جین استریت مستقر در نیویورک، “به طور تصادفی از طریق پیامک” استخدام شد.

او گفت، اما شش ماه پس از تصدی هریسون در FTX US، «شکاف‌هایی شروع شد» بین این دو.

هریسون علیرغم یادآوری اینکه بانکمن-فرید در ابتدا فردی حساس و کنجکاو از نظر فکری بود، گفت که وقتی با درگیری مواجه شد، «ناامنی کامل و ناسازگاری» را در بنکمن-فرید مشاهده کرد، به ویژه زمانی که هریسون به FTX US پیشنهاد داد تا شعبه های مجزایی برای اجرایی خود ایجاد کند. تیم های توسعه دهنده و حقوقی

16/49 من در آن درگیری اولیه، ناامنی و ناسازگاری کامل او را وقتی که تصمیماتش زیر سؤال می رفت، کینه توزی و نوسان خلق و خوی او را دیدم. فهمیدم اون کسی نیست که من به یاد داشتم.

هریسون افزود که “مطمئن نبود چه چیزی باعث تغییر چشمگیر رفتار نامنظم بنکمن-فرید شده است، اگرچه او مشکوک بود که مسائل مربوط به سلامت روان ممکن است یک “عامل کمک کننده” باشد.

پلتفرم رمزنگاری هوش مصنوعی میانگین 17 هشدار برنده را هر ماه در سال 2022 ارائه کرد
بخشی از این رفتار غیرمنطقی که هریسون توصیف می‌کند، شامل یک سری تاکتیک‌های آتش‌سوزی و دستکاری است که Bankman-Fried علیه هریسون و سایر همکارانش در تلاش برای پاک کردن آشفتگی‌های شرکتی FTX US استفاده کرد.

هریسون همچنین آخرین تلاش خود را برای رفع مشکلات سازمان FTX US با Bankman-Fried به یاد آورد و ادعا کرد که او تهدید کرده است که اگر رسماً عذرخواهی دریافت نشود، “شهرت حرفه ای من را از بین خواهد برد”.

29/49 در پاسخ، از طرف سام تهدید شدم که اخراج خواهم شد و سم شهرت حرفه ای من را از بین خواهد برد. به من دستور داده شد که رسماً آنچه را که نوشته بودم پس بگیرم و یک عذرخواهی که برای من تهیه شده بود به سم ارائه کنم.
هریسون گفت که این رویداد تصمیم او را برای ترک “تثبیت” کرد.
در مورد اتهامات کلاهبرداری که اکنون علیه Bankman-Fried و سایر همکاران FTX مطرح شده است، هریسون گفت که او به دلیل اختلاط و سوء استفاده ادعایی شرکت از میلیاردها دلار سرمایه مشتری کور شده است:

من هرگز نمی توانستم حدس بزنم که زیربنای این نوع مسائل – که در سایر شرکت های بالغ تر در حرفه خود دیده بودم و معتقد بودم برای موفقیت تجاری کشنده نیست – کلاهبرداری چند میلیارد دلاری است.
وی افزود: «اگر یکی از ما مشکوک بود چه رسد به اینکه حقیقت را بدانیم، بلافاصله آنها را گزارش می‌کردیم.»

Bankman-Fried پس از اعطای ضمانت نامه 250 میلیون دلاری و اعتراف به بی گناهی در هر هشت اتهام جنایی که در 3 ژانویه علیه او مطرح شده بود، قرار وثیقه صادر شد.

هریسون در 27 سپتامبر – حدود پنج هفته قبل از سقوط فاجعه‌بار FTX – از سمت رئیس‌جمهور FTX کناره‌گیری کرد و در آنجا اظهار داشت که به سمت یک نقش مشاور حرکت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا